за компанијата

Linyi Yongsheng светот увоз и извоз копродукции, ООД. е професионална производство и трговија компанија специјализирана за истражување, проектирање, производство и продажба на домашни производи за чистење.

Ние сме посветени да се изгради нашиот бренд "LUMENG". Имаме серија на кујната и чистење на бања производи, вклучувајќи кујната чистење сунѓер, од нерѓосувачки челик scourer, од нерѓосувачки челик жица, поцинковани scourer, метал сунѓер, перење рампа, полиестерски влакна scourer, магија меламин сунѓер, миење крпа, влакна крпа, полу-готови производи, scourer машина, ракавица, бања со туш, бања пешкир и така натаму. 

Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • Фејсбук
  • YouTube
  • Скопје
  • Твитер