за нас

Linyi Yongsheng светот увоз и извоз копродукции, Ltd е професионална производство и трговија компанија и специјализирани во истражување, проектирање, производство и продажба на домашни производи за чистење.

Ние помина ISO: 9001, CE и сертификација OHSAS. Нашата главна пазар е Европа, Јужна Америка, Блискиот Исток, Југоисточна Азија, Африка и други земји и региони. Нашите производи се извезуваат во повеќе од 40 земји од целиот свет и има добар углед кај нашите странски клиенти.
Yongsheng светот е секогаш да се почитуваат филозофија: "обезбедување на вредни стока за клиенти, создавање на долгорочни бизнис можности за претпријатија" со цел на услугата на "остатокот увери, мир на умот и среќен соработка".

1

Ние сме посветени да се изгради нашиот бренд "LUMENG". Имаме серија на кујната и чистење на бања производи, вклучувајќи кујната чистење сунѓер, од нерѓосувачки челик scourer, од нерѓосувачки челик жица, поцинковани scourer, метал сунѓер, перење рампа, полиестерски влакна scourer, магија меламин сунѓер, миење крпа, влакна крпа, полу-готови производи, scourer машина, ракавица, бања со туш, бања пешкир и така натаму.

1 (1)
1 (2)

Добредојдовте да се постигне вашите соништа и да победи на иднината заедно со Yongsheng Светот!Претплатете се на нашиот билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

Следете нас

на нашите социјални медиуми
  • Фејсбук
  • YouTube
  • Скопје
  • Твитер