Rreth kompanisë

Linyi Yongsheng bota Import & Export Co., Ltd. është një prodhim profesional dhe kompani tregtare e specializuar në projektimin, kërkimin, prodhimin dhe shitjet e pastrimit të produkteve në shtëpi.

Ne jemi të angazhuar për të ndërtuar markë tonë "Lumeng". Ne kemi seri e kuzhinë dhe banjo pastrimin e produkteve, duke përfshirë kuzhine pastrimi sfungjer, zbulues çelik, tela çeliku inox, zbulues galvanizuar, sfungjer metalike, pastrim jastëk, fibër poliestër zbulues, sfungjer magjike Melamine, rroba larje enësh, fibër leckë, gjysëm-të gatshme produkteve, makinë zbulues, fiks, dush vaske, peshqir vaske dhe kështu me radhë. 

Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • facebook
  • YouTube
  • LinkedIn
  • Cicëroj