Rreth nesh

Linyi Yongsheng bota Import & Export Co, Ltd, është një prodhim profesional dhe kompani tregtare dhe e specializuar në projektimin, kërkimin, prodhimin dhe shitjet e produkteve të pastrimit në shtëpi.

Ne kaluar ISO: 9001, CE dhe certifikimit OHSAS. Tregu ynë kryesor është Evropa, Amerika e Jugut, Lindja e Mesme, Azia Juglindore, Afrikë dhe vendet dhe rajonet e tjera. Prodhimet tona janë eksportuar në më shumë se 40 vende në të gjithë botën dhe mori një reputacion të mirë në mes të konsumatorëve tanë të huaj.
Bota Yongsheng është gjithmonë respektimi filozofinë: "sigurimin e mallrave të vlefshme për konsumatorët, krijimin e mundësive afatgjata të biznesit për ndërmarrjet" me qëllimin e shërbimit të "pjesa tjetër e siguroi, paqe të mendjes dhe të bashkëpunimit të lumtur".

1

Ne jemi të angazhuar për të ndërtuar markë tonë "Lumeng". Ne kemi seri e kuzhinë dhe banjo pastrimin e produkteve, duke përfshirë kuzhine pastrimi sfungjer, zbulues çelik, tela çeliku inox, zbulues galvanizuar, sfungjer metalike, pastrim jastëk, fibër poliestër zbulues, sfungjer magjike Melamine, rroba larje enësh, fibër leckë, gjysëm-të gatshme produkteve, makinë zbulues, fiks, dush vaske, peshqir vaske dhe kështu me radhë.

1 (1)
1 (2)

Mirë se vini për të arritur ëndrrat tuaja dhe të fitojë të ardhmen së bashku me yongsheng Botës!Regjistrohu për gazetën tonë

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

Na ndiq

në mediat tona sociale
  • facebook
  • YouTube
  • LinkedIn
  • Cicëroj